Goobix

Jocuri online   Ştiri   Fotbal   Poze şi imagini

Caută în colecţia de ştiri:

O fetiță de 4 ani a ajuns la spital după ce a înghițit o monedă, în timp... Medicina
scor: +1
scor: -1
scor: 4, Medicina, 2023-06-14 15:09:18, publicat de Ziare.com
O fetiță de 4 ani, din Botoșani, a ajuns la spital după ce a înghițit o monedă de 10 bani, în timp ce se juca lângă tatăl ei. Dat fiind că moneda i-a rămas blocată în gât, medicii au decis să transfere copilul la Iași. [detalii suplimentare]