Goobix

Jocuri online   Ştiri   Fotbal   Poze şi imagini

Caută în colecţia de ştiri:

O nouă sinucidere la spitalul municipal din Hunedoara. O pacientă s-a aruncat... Medicina
scor: +1
scor: -1
scor: 4, Medicina, 2023-07-25 08:09:38, publicat de Ziare.com
O femeie în vârstă de 84 de ani a murit, după ce s-a aruncat de la etajul al treilea al Spitalului din Hunedoara, la nici o lună după ce o asistentă medicală de 59 de ani și-a pus capat zilelor tot acolo, în același mod. În ambele situații, conform procedurilor, poliţiştii au deschis dosare penale p... [detalii suplimentare]