Goobix

Jocuri online   Ştiri   Fotbal   Poze şi imagini

Caută în colecţia de ştiri:

Orașul din România în care locuitorii primesc amenzi uriașe dacă mai hrănesc... Economie
scor: +1
scor: -1
scor: 2, Economie, 2026-05-12 16:08:34, publicat de Ziare.com
Poliția Locală Bistrița a transmis marți, 12 mai, un avertisment către cetățenii care hrănesc porumbei pe domeniul public, aceștia riscând să fie amendați cu până la 1.000 de lei pentru murdărirea trotuarelor sau a băncilor. [detalii suplimentare]